• sevgilinizi yarı soymuşken karınızın eve gelmesi

  7.
  demek anasından geliyor. sende yedin. başında mı ağrımadı hiç ? onca boynuz darbesinden sonra hala ayaktasın demek.
  2 ... gazeloglu
 • kürtlere yapılan hakaretlere moderasyonun tepkisi

  8.
  burada açıkça pkk propagandası yapmayan, bölücü faaliyetlerde bulunmayan, devletin milletin aleyhine çalışmayan veya bu hainlere sempatik ve dempatik tavırlar sergilemeyen --insan gibi yazan-- kürt kardeşlerimize karşı ırkçı faşist kafatasçı yaklaşımlar sergileyenler;

  aslında sadece düşmanlarımızın ekmeğine yağ sürmektedirler. herkes ağzından çıkanı kulağı duysun. öfkeyle hınçla kinle garezle buğuzla karışık bir takım nefret söylemleri müslümanım diyenlere yakışmıyor beyler.

  aklınızı başınıza toplayın da bi zahmet kendinize gelin arkadaşlar. modlar da görevini yapsın lütfen. ırkçılık yaparak hakaret edenleri atın niye tutuyorsunuz ki bu adamları ?
  1 ... gazeloglu
 • ismi ozan olan erkeklerin genel özellikleri

  6.
  bam tellerine basmayın. bi şey biliyorsam söylüyom.
  ... gazeloglu
 • en iyi kürt

  4.
  vatanını milletini seven müslümanların kardeş olduğunu bilen ihanete prim vermeyen yahudilere uşaklık yapan hain ermeni uşaklarının, ortadoğuda bir yahudi kürt devleti kurulmasını amaçlayan emellerine ve neticesinde kürt halkının kırdırılması oyununa gelmeyecek kadar akıllı olan kürt tür.

  türkler ve kürtler bu coğrafyanın kadim sahipleridir. kardeştirler aynı devletin himayesindedirler. aksini düşünenler hüsrana uğrayacaklardır.

  edit: cümlede geçen yahudi ve ermeni --ırka hakaret-- değildir asla. asırlardır bu topraklarda yaşayan tüm milletlere, ihanet etmedikleri müddetçe kıyamete kadar sahip çıkarız. bu vatana ihanet eden türk bile olsa o da alçaktır haindir şerefsizdir.
  2 ... gazeloglu
 • ismi kader olan kızların ezik olması

  2.
  ilginç ve yerinde bir tespit. naturası zayıf olan insana bu isim ağırdır. hatta kuvvetli insana bile ağır gelir. koymayınız kardeşim lütfen. hatta mümkünse değiştirsinler bu isim sahipleri isimlerini. bir ezana ve bir dilekçeye bakar.
  1 ... gazeloglu
 • kısa diye girilen kuyruğun ilerlememesi

  8.
  sürekli başıma geldiğinden bu aralar artık uzun olan kuyruğa giriyorum. ara sıra taktikleri değiştirmek gerek. işe yarıyor.
  ... gazeloglu
 • kamudan ihraç edilen 28 bin 163 meb personeli

  16.
  adam kayırmanın ne demek olduğunu başka türlü anlayamazlar.

  senelerce kendine çalıştı cemaat, yalan mı ? rabbena rabbena hep bana hep bana.

  al sana.
  1 ... gazeloglu
 • dünyada kaderine itiraz eden üç ülke

  3.
  diğerlerini bilemem de kendisine biçilen rolü kabul etmeyen tek ülke türkiyedir şu anda. neden mi ?

  --güneydoğuda hendek siyasetiyle köşeye sıkıştırmaya kalktılar, büyük bir reaksiyonla teröristleri imha ederek planı bozdu.
  --15 temmuz da darbe ye darbeyle karşılık vererek hem abd nin hem israilin hem ingilizlerin hem avrupa birliğinin tezgahını alt üst etti. yetmedi harika bir zamanlamayla suriyeye bir mızrak harekatı neticesi ırakta musula konuşlandığı gibi suriyede de üstlenerek ortadoğu da söz sahibi olmak için güvenliğini tehlikeye atan, yukarıda saydıklarımın kurulmasını istedikleri büyük kürt yahudi devleti planını da suya düşürdü.

  --öyle itidalli ince bir siyaset güdüyor ki türkiye şu anda hem abd yi, hem avrupa birliğini, hem nato yu uyutuyor hem rusyayı idare ediyor. rusya ve iran da perde arkasından türkiyeyi destekliyor. neden desteklemesin ki ? ruslar abd nin kendilerini kullandıklarının farkına vardılar. pyd yi etkin ve güçlü kılmak için suriyede savaşın bilerek bitirilmediğini, daeşin aslında israil hesabına çalıştığını fark ettiler. öte yandan türkiye nin hamlelerini gören almanlar, şansölyesi merkel aracılığı ile, bizim meclisimizi bombalasalar biz napardık deyip geri adım attılar.

  --şu an kral ve kraliçe çıplak. kozlar türkiyenin elinde. allahın inayetiyle rüzgar bizden yana esmekte.
  ... gazeloglu
 • evlenince kalça öpebiliyor muyuz

  4.
  mahallede ki 10 yaşındaki veletlerin bile herşey den haberi olan bir memlekette fantazi trollüğü yapmak geri zekalılıktan değil dir.

  diline vurmaktandır. yokluktan.
  2 ... gazeloglu
 • her kınada aynı müziği çalan ülke

  3.
  bide her kınada aynı kınayı sürmüyorlar mı arkadaş bu nedir ya ?
  ... gazeloglu
 • cumaya gitmemenin dayanılmaz hafifliği

  1.
  hassiktir be rıfat abi.
  ... gazeloglu
 • hassiktir be rıfat abi

  19.
  bu söz hayata isyanı değil aslında hayatın içindeki insanlarca yapılan keleklere karşı mertçe edilen itirazın dile gelmiş şekli.

  yerinde kullandın mı çok da yerinde bir söz üstelik tuttum bu lafı.
  ... gazeloglu
 • akp haricinde herkesin fetöcü çıkması

  2.
  efgan ne ala o halde ?
  ... gazeloglu
 • 1 eylül 2016 balık avı yasağının kalkması

  6.
  Yasağın uzatılması uzun vadede şart. Denizler s.o.s veriyor malesef. Denizlerimizde balık kalmadı. Burada devletin acil konuya el atması, balıkçılarla ve ilgili kim varsa görüşmesi ne gerekiyorsa yapması lazım.
  2 ... gazeloglu
 • aniden allah sen büyüksün ya rabbim diyen amcalar

  42.
  Diline pelesenk olmuştur. Ani bir durumda insanın diline önceden ne alıştıysa, hangisini söyler ve tekrarlarsa o kelime çıkar.

  Rahmetli dedemi hatırladım şimdi.
  1 ... gazeloglu
 • herkesin kendini çok özel sanması

  19.
  Bunu evrime bağlamak zeka seviyesinden kaynaklanmış olmalı herhalde. Ayrıca korkarım ki şempanzelerin kendilerini ne kadar özel hissettiklerini asla öğrenemeyeceğiz.

  Edit: konuşan şempanzeler mutlaka daha zekidirler. Hatta onların seviyesine kimse ulaşamaz. Bilmem anlatabildim mi ? üstelik karıştırmadan dümdüz anlattım.
  ... gazeloglu
 • sözlük yazarlarının içtiği sigara markaları

  428.
  Tekel 2001 kırmızı kısa paket.
  ... gazeloglu
 • asansörde yiyişen türbanlı bacı

  1.
  Kıyamet alameti bunlar. Zinalar binalar artar.

  Yabancı bir ülkede rekor denemesi yaptılar önüne gelenle öpüşerek. hemde kitleler halinde. Ahlaksızlığı türbanı karalamaya çalışarak önleyemezsiniz.

  Video arap menşeli.
  2 -3 ... gazeloglu
 • boşandıktan sonra evlenmeyen kadın

  5.
  Hata eden kadındır. Erkek içinde aynı şey geçerli. Sorumsuz umarsız ve kolayca canının istediği gibi bir hayat yaşayanlar, hiç istemedikleri şekilde hayatlarını noktalarlar.

  Hayattan mutluluk beklentisi ve ümidi olanlar, beklemesini ve sabretmesini bilenlerdir. zahmet olmadan rahmet olmaz. Hayatta hiç kimse gerçek manada emek sarfetmeden, çile çekmeden, zorluklarla mücadele etmeden mutlu olmamıştır.

  Herkes hak ettiğini yaşar bu hayatta. En iyisini hak ettiğine inanıyorsan, hakka uygun davran ki, hak yerini bulsun.
  3 -3 ... gazeloglu
 • doğru kadını arıyorum ayağına takılmak

  4.
  Çakalın uyutma ve ardından malı götürme taktiği.

  He ya, bi doğru adam sen kaldın ya şu dünyada doğru kadını arıyon.
  ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum