• romeosuzjuliet

  81.
  Ahh canımm. Lütfen ısrar etmeyin artık yahu. hanfendi düşünmüyorum dedi. (Kemal sunal repliği gibi oldu bu)
  1 ... gazeloglu
 • güzel kızların çirkin erkekle evlenmesi

  9.
  Tamamen duygusal olmasa da çoğu zaman duygusaldır. Duygular böyledir işte. Miktarına göre değişiverir. O güzelim eski türk filmlerini boşuna mı çekmişler sanıyorsunuz ?

  Duygular hayatın acıklı ve cacıklı gerçekleridir. Acıtırr. Yakar geçer. Acımazz. Duyguların gözü kördür kulağı sağır. Ferman dinlemez. Cüzdan dinler.

  --nolur inan bana. ama ben yalnızca seni seviyorum kenan.
  --nayırr, nolamazz, bırak bu yalanları, sen onu nikah memuruna söyle cavidan.

  Duyguların çirkini güzeli olmaz. Miktarı olur. Çok duygu eşittir çok güzell. Armudun iyisini, duygu dolu ayılar yer.
  2 -3 ... gazeloglu
 • islam ülkelerinde vajinanın çok kıymetli olması

  2.
  Bizde herşey kıymetli. Neye rağbet ederseniz o kıymete biner. Talebi çok. Gramaj hiç önemli değil. Önemli olan Parlak, cafcaflı jelatinli renkli albenili cicili bicili Ambalajlar.
  1 -1 ... gazeloglu
 • film isimlerini tirrek ile değiştirmek

  11.
  Gününü göreceksin tirrekk.
  1 ... gazeloglu
 • amcanın karısına aşık olmak

  6.
  Dizi dizi Bizi mahvetti bu aşkı-memnu lar. Allah şuur versin. izan idrak akıl fikir versin. Aile içine hallenip sarkmak ne zamandır aşk diye nitelendirilir oldu ? Tertemiz olan aşkı da sözüm ona kirletip kendilerine benzettiler. Bu edepsiz ahlaksız dizilerin senaryolarını ısıtıp ısıtıp hiç utanmadan arlanmadan millete afiyetle bir güzel seyrettirdiklerinden beri iki yakamız bir araya gelmedi. Korkarım ki Bu gidişle gelmeyecek de üstelik.

  Dallas tan beri hep aynı senaryo. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Ortalık karıştırmak, toplumun ahlakını bozup dejenere etmek için dizi film adı altında sadece yapılan -ortaya karışık ahlaksızlık- Yalnız amcan duymasın, Söyleyeyim de, yoksa...nanı beller. Mastürünü de geciktirme. Sonra işte böyle Sapıtıyosun.
  4 ... gazeloglu
 • aydinoglu 28

  6.
  Son bıraktığımda 25 ti. Ne ara 28 olmuş anlamadık. ışık hızında yoluna devam etmektedir. Bu gidişle guiness e girecektir. Tahminim yakında ab den vize davetiyesi de gelir. Aydınoğlu gel bize gir diye. Malum nufus artış hızları sıfır. Kesin avrupaya da bir hareket gelecektir. Avrupa nufus popülasyonu türk kanıyla kaynayacaktır. Kim ne derse desin, aydınoğlu artık bir markadır. Taklitlerinden sakınınız.
  3 ... gazeloglu
 • aydinoglu 25

  10.
  Aydınoğlu evlenmeden bu denli çoğalabiliyorsa, evlenince kesin beylik kurar bu. Maşallah. Kabiliyetli bir kişi.
  5 ... gazeloglu
 • evlenmeden cinsel ilişkiye giren kadın

  139.
  Her şeyi bir kenara bırakın, bu bir kadın ruhu için gerçekten taşıması zor bir tercih. Çünkü kadın yapı itibariyle erkeklerden farklıdır ve eninde sonunda sevilmek ait olmak ve sahiplenilmek ister. Fakat bu yapılan işte bir handikap var. Peki bu nedir ? Bu tercihiniz kimliğinize ve kişiliğinize ne getirir ne götürür ? Hadi diyelim ki Etik sosyal toplumsal ahlaki ve dini kaideleri görmezden geldiniz. Yaptınız.

  Peki yarın öbürgün bir aile kurmaya karar verdiniz. Eşiniz olacak aday kişi dedi ki, senden önce şunla şunla şunla cinsel ilişki yaşadım. Açık yüreklilikle hepsini söyledi. Saklamadan. Şimdi dürüst olun hanımlar,

  Bunu kabullenebilecek misiniz ? Yoksa, sizde, kendisi hayatı boyunca evlenene dek kırmadığı ceviz kalmayıp da el değmemiş bir bayan isteyen iki yüzlü erkekler gibi sıfır km bir adamla mı hayatınızı birleştirmeyi tercih edeceksiniz ?

  Hadi bakalım tercih sizin. Kolay gelsin. Başarılar...
  5 ... gazeloglu
 • bu başlıkta 3000 li yıllardaymışız gibi yazıyoruz

  100.
  Anı yaşamayı tercih ederim. Zira Hayaller tutarlı olursa gerçekleşir.
  2 ... gazeloglu
 • psikoloji okuyup işsiz kalmak

  2.
  Başka bir branşta acilen kendisini istihdam ettirecek bir yol ve yöntem geliştirmesi gereken psikologtur. Çünkü gereksiz Bekleme yapmak psikolojiyi bozar. Bilmiyorum bunu okulda öğretiyorlar mı. Bugün en iyi tahminle, türkiye şartlarında eğitim aldığı branşta çalışmayıp farklı sektörlerde geçimini sağlayanların oranı % 50 nin üzerindedir. işsiz beklemektense iyi kötü bir işe girip ay sonu aldığın parayı bilirsin. Masraflarını çıkartır kimseye minnet etmezsin. Ayrıca Piyasa şartlarına göre hareket etmek, az da olsa, o an için imkanlar kısıtlı da olsa çalışmak insanın önüne hiç beklenmedik fırsatların çıkmasını ve tahmin dahi edilemeyen kapıların açılmasını, öngörülemeyen imkanların doğmasını sağlar. Yeterki yapılan iş ne olursa olsun, o işin hakkı verilsin. Ben günümüz gençliğinin kafa yapısını ve düşünce tarzını anlamakta cidden zorlanıyorum.

  Bu hayatta, en mükemmel imkanları, hiç kimse size altın tepsinin içinde sunmaz. Siz bi işin ucundan tutun ve başlayın. Sıfırdan başlayın hayata. Adam gibi çalışın. işten kaçmayın. Salla başı al maaşı iş yapmayın. iş hayatının olmazsa olmaz kuralı, işe ne verirseniz onu alırsınız. Siz kalifiye bir eleman ve işi öğrenmeye gayret eden sonra da ustalaşan bir işçi olursanız size her yerde iş çıkar. Başkasının işini, kendi işi gibi addedip özen gösteren insana allah daha iyi imkanları nasip eder. Şef olursun, usta başı olursun, amir olursun, müdür olursun. Hiç bir şey olamazsan en yetkili teknik personel olursun, mühendisler sana sormadan iş yapamazlar. Kalite kıymetlidir. iş başkasının da olsa, kattığın değer, senin kendi kıymetini arttırır. Aksi taktirde, işçisin sen, işçi kal nakaratını ömrü billah söyler durursun.
  6 ... gazeloglu
 • lafı çok olup icraatı olmayan insan

  3.
  Turgut özalın bi icraatın içinden programı vardı sene seksenler. orada halka icraatlarını anlatırdı. Sonra Özal rahmetli oldu. icraatın içinden de sona erdi. Hey gidi hey ne günlerdi.
  2 ... gazeloglu
 • islam ın eşcinsellere verdiği hüküm

  4.
  Bir iki tanesini temizleyiverip ortadan kaldırdığınız zaman diğerleri de hemen bu işi bırakır merak etmeyin. Can tatlıdır.

  --spoiler--

  Halid Bin Velid'in, eşcinselleri bir yerde grup halinde toplayıp yaktırdığı, doğru mudur?

  Hadis-i şerifte “Lut Kavminin işlerini yapanları gördüğünüzde, faili de mefulü da öldürün.” buyurulmuştur. (Hadisi, imam Ahmed b. Hanbel, Sünen ashabı, Darekutnî, Hakim, Beyhakî ibn Abbas’tan rivayet etmiştir.)

  Öldürme işinin şekli ise farklı uygulamalara sahne olduğuna dair değişik rivayetler vardır.

  imam Şafiî, ibn Ebî Şeybe, ibn Ebî’d-dünya ve Beyhakî’nin Yazid b. Kays’tan yaptıkları rivayete göre, Hz. Ali (ra), bir Lutîyi recm etmiştir.

  ibn Ebî’d-dünya, ibnu’l-Müzir, ibn Büşran ve Beyhakî’nin Muhammed b. El-Mükender’den, ibn Kudame’nin ise Safvan b. Süleym’den naklettiklerine göre, (bir grup eşcinsel değil, sadece) bir kişinin kadın gibi kendini kullandırdığını duyan Halid b. Velid, konuyu Hz. Ebu Bekir’e bildirmiş, Ebu Bekir de Sahabelerden bazı insanları toplayıp onlarla istişare etmiş, heyette bulunan Hz. Ali, “Bu işi tarihte yalnız bildiğiniz bir kavimden başka (Lut kavmini kast ediyor) yapan yoktur. Onların akıbetini de biliyorsunuz. Bu sebeple, bu adamı yakmanızı öneriyorum.” demiş ve Hz. Ebu Bekir de Halid b. Velid’e onun yakılması için emir göndermiş ve emir yerine getirilmiştir. (bk. ibn Kudame, eş-Şerhu’l-Kebir, 10/176) Şevkânî, bu hadisin mursel olduğunu söyleyerek zayıf olduğuna işaret etmiştir.(bk. Neylu’l-Evtar, 7/129).

  Kaynaklardan anlaşıldığına göre, bu yakma işi öldürüldükten sonra gerçekleşmiştir.(a.g.e, a.g.y).

  https://sorularlaislamiye...-yaktirdigi-dogru-mudur-0

  --spoiler--
  2 -3 ... gazeloglu
 • cinlerin aramızda olduğu gerçeği

  7.
  insanın en büyük düşmanı kendi nefsidir. Kul allahtan korkarsa, allah onu hiç bir mahlukun korkutmasına ve zarar vermesine müsade etmez.
  1 ... gazeloglu
 • uludağ sözlük yazarlarının kara cahil olması

  4.
  Amacımız uludağ sözlüğün kalitesini ve seviyesini yükseltmek. ölçüyü söylemek. Bildiklerimizi paylaşmak. Bilmediklerimizi öğrenmek. Cehalet ortak düşmanımız. Ayrım yapmadan hizmet etmek. Allah rızası için.

  Sosyal medyayı insanların hayrına ve menfaatine ve istifadesine sunmak. Dilimiz kılıç gibi keskin. Yüreğimiz kor ve ateşten. Bileğimiz kuvvetli. Elimiz uzun. Gözümüz kara. Kalbimiz korkusuz. Ruhumuz özgür. Sesimiz gür. Vicdanımız rahat. Başımız dik. Gönlümüz huzurlu. Yolumuz açık. Rabbimizin nuru ve yardımı da üzerimizde inşaallah. Nefesimiz yettikçe de tüm kardeşlerimize hizmet etmeyi görev bilmekteyiz.
  ... gazeloglu
 • lezbiyenlerin cinsel seksten daha çok zevk alması

  8.
  Lezbiyenlik haram mıdır? Zina kapsamı içine girer mi? Kuran'da ve Sünnette lezbiyenliğin haram olduğunun delili var mıdır?

  Değerli kardeşimiz,

  islam Dini'nde homoseksüellik gibi haram kılınan bir cinsel eylem de Lezbiyenliktir. Kadının kadınla sevişmesi, ilişkisi anlamına gelen bu eylem, kesinlikle haramdır. Lezbiyenlik cinsel bir sapmadır. Bunun haram oluşunda, islam alimleri arasında ittifak vardır. (bk. V. Zuhaylî, el-Fıkhu’l-islamî, 6/66)

  Dilimizde bu ayıbı işlemeye "Sevicilik" denilmektedir. Peygamberimiz buyuruyorlar ki:

  "iki kadının sürtüşmesi, kendi aralarında bir (nevi) zinadır." (Feyzü'l-kadir, 4/103)

  Kaynaklarda daha çok homoseksüellik üzerinde durulmuştur. imam Azam’a göre homoseksüellik haram olmakla beraber, faillerine zina cezası değil, ta’zir cezası (yargıcın uygun gördüğü bir ceza) verilir.

  imam Malik ve imam Ahmed bin Hanbel’e göre bunlara -ister evli, ister bekâr olsunlar- evli olana uygulanan zina/recim cezası verilir. imam Şafii’ye göre ise, normal zina cezası olarak bekâr olana yüz değnek, evli olana ise recim cezası verilir.(bk. a.g.y).

  Bu üç mezhebin homoseksüelliğe zina cezasını vermelerini destekleyen hadis rivayetleri vardır.

  “Lut kavminin fiilini yapanları gördüğünüzde, fail ile mefulü birlikte öldürün.”(bk. Ebu davud, Hudud, 29; Ahmed b. Hanbel, 1/330; Hakim, 4/395).

  Ebu Musa’l-Eşarî’nin bildirdiğine göre Hz. Peygamber (a.s.m) -özetle- şöyle buyurdu:

  “Erkeğin erkeğe, kadının kadına yaklaşması zinadır.”(Taberanî’ el-Kebir, 20/198; Beyhakî, es-Sünenu’l-kübra, 8/233; Mecmau’z-Zevaid, 8/102).

  Özetlersek, Lezbiyenlik bütün alimlerin ittifakıyla haramdır. Ve yine alimlerin ittifakıyla Lezbiyenlik suçuna -zina cezası değil- ta’zir cezası uygulanır.(bk. el-Mevsuatu’l-Fıkhıyye- Şamile- 2/8559).

  https://sorularlaislamiye...biyenlig-haram-oldugunu-0
  -2 ... gazeloglu
 • lezbiyenlerin cinsel seksten daha çok zevk alması

  7.
  Erkeklerden tatmin olamamayı bahane ederek algı operasyonu yapmanız, azgın sapkın, iğrenç, pis ve mel'un arzularınızın emrine amade olmanız, ancak bizans entrikasıdır. Salaklar inanır buna ancak. Bunu baştan bi söyliyeyim ve belirteyim de.

  Kadın kadına ilişki yani sevicilik ve lezbiyenlik, aynı livata da (homeseksüellik), erkek erkeğe ilişkide olduğu gibi, dinimiz islam da yasaklanmış, haram kılınmış ve lanetlenmiştir. Bu şeytan artığı pis ve lanetlik işi yapanların cezasının ne olduğunu takip eden entry de vereceğim.

  Birazdan....
  1 -1 ... gazeloglu
 • sırrı çözülemeyen korkunç fotoğraf

  5.
  Cin. Cinni taifesinden. Çek euzü besmeleni bak işine. Sen niye korkuyorsun ki o senden korksun. Cinni taifesi kamil bir mümine zarar veremez. Namazını hakkıyla edene zarar veremez. Zikir ehline dokunamaz. Vur tevhidi laila illallah ardı ardına sesli sesli. Şeytan yavrusu gibi dağılsınlar. Aslandan kaçar gibi kaçsınlar senden. Allahı zikredenler, allahtan gayrından korkmazlar. Allah zikir ehlini muhafaza eder. Dokunamazlar.

  Şu dua onların canına od tıkar;

  Bismillahi ya Bi iznillahi ya sübhan ya rahman teala, ya allahu ya hu. Ya sultanül azıym. Ya hannanü ya mennan. Fiyy emanillahil azıym. Ya cebbaru ya meliyku ya kaadiyru ya zülcelalu ya fettahul azıym. Fa'alül lima yuriyd. Ya meciydül meciyd. Ya rahıym ya vedud. Ya zel arşil meciyd. Ya kaviyyu ya metiyn. Ya feriydu ya hakiymu ya aliyyül hallakul azıym.
  1 -8 ... gazeloglu
 • ruhunu açlıkla doyuranlar

  3.
  Nefsin doymasıyla ters orantılıdır. Nefis yani mide aç kalırsa manevi olarak ruh doyar doğrudur. Hatta eski sufiler ibadetlerden önce (mücahade), perhiz verirler yani riyazet. Yani açlık. 40 gün itikafları meşhurdur sufilerin. Açlık olmadan dervişlik yoluna girilmez. Günümüzün çağımızın en büyük hastalığı, tüm dertlerimizin, sıkıntılarımızın kaynağıdır aslında tokluk. Çok yemek kalbi de öldürür ruhu da karartır. Hastalıkların da baş sebebidir. Hırsı kırar açlık, nefsi dizginler, dünyevi lezzetleri azaltmak, merhameti ve sabrı öğretir insana. işte ramazan ve oruç mevsimi. iyi bir fırsat aslında. Tabi, oruç tutup daha da kilo almakla olmaz bu işler. Bir anlamı kalmaz o zaman. Bir günde yemediğini iftarda ve sahurda yedinmi Daha da beter olur. Maddi ve manevi. Zıvanadan çıkar, daha beter azıtırsın.

  iyice aç kalmadıktan sonra ha oruç tutmuşsun ha tutmamışsın ne fark eder ki ? Midesini tutamayan, dilini elini kalbini gözünü aklını fikrini de tutamaz.
  ... gazeloglu
 • üstteki yazarın nickinin düşündürdüğü

  15.
  Gaiptengelenadam: kimliği ve adresi meçhul şahıs. Kimbilir kim. Bir beniadem.
  1 ... gazeloglu
 • serenay sarıkaya

  935.
  Hakkında bu kadar entry giridiğine göre bu kızda iş var demek ki.
  1 ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum