• gece gece aniden gelen vurdurma isteği

  1.
  Ansızın geliyo demek. medya sayesinde Biz hep zamanla ibne olunur sanıyorduk. Aldatıldık desenize.

  Sözlüğü kullanan medyatik ibneler sizin yüzünüzden bütün bunlar.
  1 ... gazeloglu
 • yeni şehir eski anıları unutturur mu

  3.
  Tebdili mekanda ferah vardır derler.

  Hayat değişim ve dönüşümdür. esasında belli etmese de Bizi zorlayan herşey değişime ve dönüşüme yani devinime hizmet eder.

  Belkide yeni bir şehir, yeni bir iş, yeni bir eş, yeni bir ev, yeni bir sosyal çevre size çok iyi gelir. Kim bilir hayatınızın insanı karşınıza çıkar.

  Herşeyin yenisi makbuldür, dostun eskisi.
  1 ... gazeloglu
 • mayonun çok kapalı olması gerçeği

  4.
  Pesatalar açık sever.
  ... gazeloglu
 • türkiye ye müdahale hazırlığı var

  11.
  Zaten darbeyle bunu denediler. Türkiye yi teslim almaya kalktılar. Bunu başaramayacaklarını unutmuşlardı. Hatırlattık.

  Vaz geçerler mi ? hayır asla. Ortadoğuda haritaların değişmesi için türkiyenin bölünmesini istiyorlar. bu başımızda akp olsa da olmasa da böyle. Suriyede savaşın bitirilmemesi bundan. hedefleri, pyd ve benzerleri vasıtası ile türkiye.

  Hdp nin yapacağı çeşitli eylem hazırlıkları için de düğmeye basıldı ve Başka gelişmeler de olacaktır muhtemelen.

  Şehitlerimiz var evet. ama feveran etmeyelim. Günde 250 şehitte gelebilirdi.tezgah çok derin, oyun çok kalleşçe ve planlar çok sinsi. pkk saldırılarının arttırılmasıyla amaçlanan topyekün direncimizi kırmak. içerde Kamuoyu baskısı oluşturmak. Bu yüzden saldırıların şiddeti artabilir. Fakat suriye ye Girmeseydik önümüzdeki zaman diliminde savaş kapımızı kıracaktı. Şehitler kat kat artacaktı. Bunu anlamamız gerek. Durum daha vahim olacaktı.

  Millet olarak devletimize güvenmek zorundayız. Tekrar ediyorum kardeşler bu ak partiyle alakalı değil. Bizi komple yok etmek istiyorlar.
  5 -1 ... gazeloglu
 • kimseyle anlaşamamak

  4.
  Ego full tavan yapmış. Problem var. Hemde ciddi. Anlaşmak için karşıdakini önce anlamak lazım. duruma konuma ve şartlara göre hareket edilmeli. Herkes hatalı olamayacağına göre insanın önce kendine bakması gerekir.
  1 -1 ... gazeloglu
 • meral akşener in tutuklanması

  4.
  nisan/2016 tarhinde gülen " akşenere sahip çıkın, onu koruyun " diye talimat verircesine beyanat vermiştir. isteyenler internetten Gazeteleri açıp bakabilirler.

  Hem sonra akşener yıllar önce kendisi demedi mi, "cemaatçi değilim, olsaydım gurur duyardım " diye.

  Onu siyasete sokan, tansu çillere öneren gülenin eski adamı değil miydi ? kabul mektubunu yayınlamadı mı ?

  Varsın istediği kadar inkar etsin.
  -4 ... gazeloglu
 • grup seks yapmak

  18.
  Bir hayvan bile tek çiftleşirken bu nevi şeytani işler azgın nefis sahiplerinin işidir. Şirazeyi kaybetmişlerdir.

  Azgınları ise ancak cehennem ateşi paklar. Çünkü esfeli safilin denilen aşağıların aşağısı olma durumu tam da budur işte.

  Ha bide korkaklıktan dem vurmuşlar. Bak sen şu şarlatana. Ulan O kadar cesursa hele bir kızgın fırına girsinde görelim cesaretini ve erkekliğini. Hadi.
  2 -2 ... gazeloglu
 • bir gecede 41 bin memurun ihraç edilmesi

  3.
  bu güne dek alavere dalavere al takke ve külah yedikleri devletin imkanları yeter. adam kayırma soru çalma baskı şantaj tehdit, yıldırma istifaya zorlama iftira atma nedeniyle bu güne kadar hakkına girdikleri masum insanlar ne olacak ? onların hesabını kim verecek ?

  biraz da diğer kardeşleri yesin. senin canın canda diğerlerinin patlıcan mı ?

  bir gecede vatanı satanlara vakti zamanında nemalanırken düşüneceklerdi bu işleri. cemaat sayesinde lale devrini yaşayanlar bir laf var hani, bu işlerin tırreği de börreği de.

  devletin nimetlerini hak etmedikleri halde başkalarının hakkını gasp ederek fazlasıyla sömürenler her nimetin bir külfeti olduğunu unutmuşlar.
  ... gazeloglu
 • evlilik programları

  166.
  cılkı çıktı. maksadını aştı. artık kabak tadı vermeye başladı.
  1 ... gazeloglu
 • yalın

  279.
  zalim oyunbozan şarkısı ilk çıktığı günlerdi. neydi be. sene 2004.

  uzun zamandır bu kadar güzel kaliteli sözleri ve müziği uyumlu ayrıca hüseyin yalın ın kendine has yorumu ile daha da güzelleşen bir parça duymamış dinlememiştim. aylarca listelerden inmedi hiç. dinlemekten usandığımı hatırlamıyorum hala.
  1 ... gazeloglu
 • 22 yaşında evlenen kız

  3.
  en iyisini yapmıştır. bekle bekle nereye kadar dimi ?
  3 -4 ... gazeloglu
 • sevgilinizi yarı soymuşken karınızın eve gelmesi

  7.
  demek anasından geliyor. sende yedin. başında mı ağrımadı hiç ? onca boynuz darbesinden sonra hala ayaktasın demek.
  2 ... gazeloglu
 • kürtlere yapılan hakaretlere moderasyonun tepkisi

  7.
  burada açıkça pkk propagandası yapmayan, bölücü faaliyetlerde bulunmayan, devletin milletin aleyhine çalışmayan veya bu hainlere sempatik ve dempatik tavırlar sergilemeyen --insan gibi yazan-- kürt kardeşlerimize karşı ırkçı faşist kafatasçı yaklaşımlar sergileyenler;

  aslında sadece düşmanlarımızın ekmeğine yağ sürmektedirler. herkes ağzından çıkanı kulağı duysun. öfkeyle hınçla kinle garezle buğuzla karışık bir takım nefret söylemleri müslümanım diyenlere yakışmıyor beyler.

  aklınızı başınıza toplayın da bi zahmet kendinize gelin arkadaşlar. modlar da görevini yapsın lütfen. ırkçılık yaparak hakaret edenleri atın niye tutuyorsunuz ki bu adamları ?
  1 ... gazeloglu
 • ismi ozan olan erkeklerin genel özellikleri

  5.
  bam tellerine basmayın. bi şey biliyorsam söylüyom.
  ... gazeloglu
 • en iyi kürt

  4.
  vatanını milletini seven müslümanların kardeş olduğunu bilen ihanete prim vermeyen yahudilere uşaklık yapan hain ermeni uşaklarının, ortadoğuda bir yahudi kürt devleti kurulmasını amaçlayan emellerine ve neticesinde kürt halkının kırdırılması oyununa gelmeyecek kadar akıllı olan kürt tür.

  türkler ve kürtler bu coğrafyanın kadim sahipleridir. kardeştirler aynı devletin himayesindedirler. aksini düşünenler hüsrana uğrayacaklardır.

  edit: cümlede geçen yahudi ve ermeni --ırka hakaret-- değildir asla. asırlardır bu topraklarda yaşayan tüm milletlere, ihanet etmedikleri müddetçe kıyamete kadar sahip çıkarız. bu vatana ihanet eden türk bile olsa o da alçaktır haindir şerefsizdir.
  2 ... gazeloglu
 • ismi kader olan kızların ezik olması

  2.
  ilginç ve yerinde bir tespit. naturası zayıf olan insana bu isim ağırdır. hatta kuvvetli insana bile ağır gelir. koymayınız kardeşim lütfen. hatta mümkünse değiştirsinler bu isim sahipleri isimlerini. bir ezana ve bir dilekçeye bakar.
  1 ... gazeloglu
 • kısa diye girilen kuyruğun ilerlememesi

  8.
  sürekli başıma geldiğinden bu aralar artık uzun olan kuyruğa giriyorum. ara sıra taktikleri değiştirmek gerek. işe yarıyor.
  ... gazeloglu
 • kamudan ihraç edilen 28 bin 163 meb personeli

  16.
  adam kayırmanın ne demek olduğunu başka türlü anlayamazlar.

  senelerce kendine çalıştı cemaat, yalan mı ? rabbena rabbena hep bana hep bana.

  al sana.
  1 ... gazeloglu
 • dünyada kaderine itiraz eden üç ülke

  3.
  diğerlerini bilemem de kendisine biçilen rolü kabul etmeyen tek ülke türkiyedir şu anda. neden mi ?

  --güneydoğuda hendek siyasetiyle köşeye sıkıştırmaya kalktılar, büyük bir reaksiyonla teröristleri imha ederek planı bozdu.
  --15 temmuz da darbe ye darbeyle karşılık vererek hem abd nin hem israilin hem ingilizlerin hem avrupa birliğinin tezgahını alt üst etti. yetmedi harika bir zamanlamayla suriyeye bir mızrak harekatı neticesi ırakta musula konuşlandığı gibi suriyede de üstlenerek ortadoğu da söz sahibi olmak için güvenliğini tehlikeye atan, yukarıda saydıklarımın kurulmasını istedikleri büyük kürt yahudi devleti planını da suya düşürdü.

  --öyle itidalli ince bir siyaset güdüyor ki türkiye şu anda hem abd yi, hem avrupa birliğini, hem nato yu uyutuyor hem rusyayı idare ediyor. rusya ve iran da perde arkasından türkiyeyi destekliyor. neden desteklemesin ki ? ruslar abd nin kendilerini kullandıklarının farkına vardılar. pyd yi etkin ve güçlü kılmak için suriyede savaşın bilerek bitirilmediğini, daeşin aslında israil hesabına çalıştığını fark ettiler. öte yandan türkiye nin hamlelerini gören almanlar, şansölyesi merkel aracılığı ile, bizim meclisimizi bombalasalar biz napardık deyip geri adım attılar.

  --şu an kral ve kraliçe çıplak. kozlar türkiyenin elinde. allahın inayetiyle rüzgar bizden yana esmekte.
  ... gazeloglu
 • evlenince kalça öpebiliyor muyuz

  4.
  mahallede ki 10 yaşındaki veletlerin bile herşey den haberi olan bir memlekette fantazi trollüğü yapmak geri zekalılıktan değil dir.

  diline vurmaktandır. yokluktan.
  2 ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum