• cübbeli ahmet in sucuğunda at eti çıkması

  11.
  Lalegül fm tv v.s. kendisine ait olmadığını cnntürkte ahmet hakana ifade etti birkaç gece önce cübbeli..
  4 -1 ... gazeloglu
 • tengir budun yalnız değildir

  5.
  Reis bi bidon zeytin ayarlarsa (mümkünse sele olsun lütfen) kendisini asla yalnız bırakmayız. Ne demek..
  1 ... gazeloglu
 • 3 milyon lira vurgun yapan ptt memuru

  3.
  20 yıllık bir memurdan beklemezsin bunu normalde. Yazık..
  5 ... gazeloglu
 • sevilmeyen yemekler

  69.
  Yemek seçmem. Yeter ki o yemek severek yapılmış olsun..
  3 ... gazeloglu
 • ben evlenmek istemiyorum diyen kız

  7.
  Sözde Evlenmek istemiyor ama her fırsatta oğlanlarla geziyor tozuyor konuşuyor görüşüyor takılıyor sevgilisi var flörtü var v.s. dolu. O nasıl oluyor o zaman? Yalan. Duyda inanma. Numara çekiyor millete. Doğru adamı bekliyormuş. Nerde bekliyor? Köşe başında.

  Gerçekten evlenmek istemeyen bir insan karşı cinsten uzak durur. Bu bir tercihtir onu anlarım. Hatta saygı duyarım. Ama öteki işine nasıl gelirse öyle davranan, hiç kusura bakmasın ama yalancı o kişi. Geçiniz..
  3 -2 ... gazeloglu
 • trump polisi yaraladı diye siyahiye idam istemesi

  4.
  Özgürlükler ülkesi amerika. Dünyaya da demokrasiyi böyle..! ihrac ediyor. Yersen..
  1 ... gazeloglu
 • akdeniz de 2 trilyon metreküp doğalgaz bulunması

  13.
  Akdeniz karadeniz değil. Maalesef Orada işler çok karışık net değil. Şayet kıbrısın civarında bir yerden gazı çıkartsanız dahi Siyasi Pek çok nedenden (kuzey kıbrısın tanınmaması, kıta sahanlığı, buna bağlı olarak sınırların net belirlenmemesi) hukuken haklıyken haksız duruma düşürülmemiz olasılıkları var. Türkiyeye O gazı tek başına yedirmezler. Belki en iyi ihtimal ve senaryoyla kıbrısta 3 garantör (türkiye yunanistan ingiltere) ülke var, artı kuzey ve güney kıbrısı da ilave edince gaz bunlar arasında otomatikman 5 e bölünür. Tabi O da anlaşma olursa. Bu şartlarda ise çok zor.

  Edit: bildiğiniz üzere gündem meis adası nedeniyle yunanistanın meseleyi uluslararası tahkime taşımadan (kaybedeceğini bildiğinden istikşafi görüşmeler adı altında oyalama taktiği) kotarma gayreti söz konusu. Yani doğalgaz, kıbrıs civarında değil de türkiyenin hak iddia ettiği meis kıta sahanlığı yada kendi münhasır bölgesinde çıktıysa -ki oruç reis de geri çekildi- (nato görüşmesi bahanesiyle) o taktirde yunan mevzuyu bizans taktikleriyle kapalı kapılar ardında halletmeye kalkacaktır muhtemelen. Çünkü mısır yunanın meis tezi zokasını yutmadı. Ama abd seçimlerinden sonra ipi amerikanın elinde olan sisi trump'ın baskısıyla yan çizer türkiyeyi satarsa işler yine karışır. Şu aşamada bölgedeki tüm aktörler abd seçimlerine endeksli ve beklemede. Başkanlık Seçiminden sonraki duruma göre vaziyet alacak gözüküyorlar. Buna rusya da dahil..
  5 -1 ... gazeloglu
 • musa orhan

  31.
  Her ne olursa (ister rızasıyla ister zorla) olsun, neticede kıza zarar verdi mi? Verdi. Kızın hayatını bitirdi mi? Bitirdi. Bitti. Ceza almasa ve bir şekilde yırtsa dahi Bu vebal ona ömrü billah yeter. Adamım diye hiç boşuna dolaşmasın orta yerde haysiyetsiz şerefsiz it herif..

  Bu dünyada belki adalet yok ama ilahi adalet asla yakasını bırakmayacak. Bunu da unutmasın..
  4 ... gazeloglu
 • ülkücü kızın çektiği skandal video

  4.
  Bu terbiyesiz rezil sefih kişiye haklı tepki olarak pek çok twit atılmış. içlerinden biri gerçekten anlamlı..

  ülkücü kızın çektiği skandal video
  18 ... gazeloglu
 • doğuda bordo bereli olup hdpye oy veren adam

  16.
  Özellikle Güneydoğuda ve beraberinde diğer büyükşehirlerde Hdp oy veren 10 tane tarikat ve başında şıh denilen adamların ve bunlara bağlı aşiretlerin var olduğu, mecliste siyaset yapmalarının serbest, seçime katılmalarının mümkün, devletten maaş almalarının gayet uygun olduğu bir ülke bu ülke. En az % 10-15 garanti her seçimde. Belki içlerinden bir kaç tane çıkmıştır. Çok da şaşırmamak lazım..
  1 ... gazeloglu
 • demir batarken gemiler nasıl yüzüyor

  16.
  insanın hayatı pamuk ipliğine bağlı. 3-5 dk. Nefes alamazsa ölür. insan Buna mı (makara) şaşırıyor? Koskaca dünya uzayda asılı. Fırıldak gibi dönüyor dünya güneş ay ve yıldızlar galaksiler pulsarlar nebulalar dolu kainatta, hiç durmadan dinlenmeden, bir saniye bile geri kalmadan akıyor, sanki denizde yüzüyor Varlıklar boşlukta, zamanda, hiçbir yere tutunmadan, karaya toprağa denize suya dokunmadan. Sen gemilere takılmışsın, kafanı bi çevir de semaya bak..
  -1 ... gazeloglu
 • bana mesaj atan erkeklerde bu özellikler olmalı

  28.
  Görende kim kardaşyan ilan veriyor zanneder. Kezoya bak sen. istekleri neticesinden büyük Çapsız kezban..

  Aslında sonradan görme zenginlere kapatma olmak için yeşil ışık yakıyor. Onlar bile senin gibilere dönüp bakmaz geri zekalı..
  ... gazeloglu
 • almanya nın gurbetçilerin hesaplarına erişebilmesi

  2.
  Çok ayıp, Geç kalmış alamanya bunu akıl etmek için. Pandemi dönemi kasada para bittiyse demekki. Merkel de haklı tabi. ilaveten Aynı Kıyakçılığın bizde de sona ermesi lazım. Öyle ya bunun bir de türkiye ayağı var..
  1 ... gazeloglu
 • neden uyuyorsunuz

  3.
  insan neden uyur? Dinlenmek için. Eğer dinlenirse aklı fikri zihni ve bedeni faaliyetleri sağlıklı olabilir. Yok eğer vücud iyi bir uyku alamadıysa, kısa bir süre sonra bu saydıklarımın yanında bedensel bir takım arıza ve rahatsızlıklara müptela olur. Gündüz benava (sersem) gibi dolaşır. Artı bu kişinin sosyal hayatını da altüst eder. Ne aile düzeni kalır bozulmadık, ne okul ne iş hayatı. Kaliteli uyku diye bir kavram var. Bunun 1. Kuralı ise vaktinde yatıp vaktinde kalkmak. Yani disiplin..
  ... gazeloglu
 • gece gece uyku kaçıran sebepler

  36.
  Geç vakit aşırı miktar çay kahve tüketimi. Baş ağrısı, diş ağrısı, borç, dert, keder, stres, kaygı, tasa, sıkıntı..
  1 ... gazeloglu
 • kadına ehliyet vermek katile silah vermek gibidir

  15.
  Tabi. Ama nedense magandalar da trafik canavarları da hep erkeklerden çıkıyor. iyi de onca trafik kazasını kim yapıyor o zaman diye sormazlar mı adama? Sorarlar..
  1 ... gazeloglu
 • mor renk görünce akla gelenler

  61.
  Mor renk, iki tarafı keskin bir bıçak gibidir. Ruhi kuvvete malik insanlarda olumlu, zayıf hassas ve yönlendirmelere açık insanlarda olumsuz etkiler gösterebilir. Dikkatli kullanmakta fayda var.

  Bu rengi görünce nedense aklıma büyücüler gelir..
  2 ... gazeloglu
 • almanya da enflasyonun yüzde 0 olarak açıklanması

  18.
  Temmuz sonu yayınlanan bir habere göre, Pandemi sürecinde azalan üretim ve en önemlisi bu dönemde indirilen kdv oranları nedeniyle yaşanan gelişme.

  --spoiler--

  https://www.dw.com/tr/alm...C%C5%9Ft%C3%BC/a-54396816

  https://www.dunya.com/eko...01-geriledi-haberi-477790

  --spoiler--

  2020 mart ayı istatistiklerinde ise geçen seneye (2019) göre 1.4 oranında görülen ve artış kaydeden rakamların tüketici talebinin düşmesiyle yıllık enflasyonun da toplamda bu yıl yüzde 0,6 düşeceği öngörülmüş.

  --spoiler--
  https://www.milliyet.com....a-enflasyon-artti-6190154
  --spoiler--

  Almanyada hayat normal olduğundaysa (1992 2019 arası 18 yıllık dönem) en yüksek enflasyon oranı 2008 krizinde 2.6 olarak gerçekleşmiş..

  2019 % 1,4
  '18 % 1.8
  '17 % 1.5
  '16 % 0,5
  15 % 0,5
  '14 % 1
  '13 % 1,4
  '12 % 2
  '11 % 2,1
  '10 % 1,1
  '09 % 0.3
  '08 % 2.6
  '07 % 2.3
  '06 % 1.6
  '05 % 1.5
  '04 % 1.7
  '03 % 1,1
  2002 % 1.3

  https://de.statista.com/s...preisindexes-zum-vorjahr/
  2 ... gazeloglu
 • otel odasında tanınmayan bir adamla uyanan kadın

  8.
  Ucuz yırtmış. Allah korumuş ne diyelim Burası türkiye..
  1 ... gazeloglu
 • bursa

  3673.
  O 30-40 sene önceki haliydi. Şimdi nilüferi saymazsak ki şimdilerde inşaat yapacak boş arazi bile kalmadı, ne yeşili, meyva bahçeleri bile talan edildi..
  2 ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum