• metrobüste bağıra bağıra namaz kılan adam

  6.
  Uçmuş bu. Normal değil. Kafadan arzalı. Zira Otobüste namazın şartları bellidir. illa kılacaksan, Oturduğun yerden sessizce ima ile kimseyi rahatsız etmeden kılarsın. Bitti gitti. Kimse görmez bile. Bu şekilde değil yani..
  1 ... gazeloglu
 • bir yazarı artılamak yeri gelince eksilemek

  10.
  Hakkaniyet. Tarafsızlık. Ölçü. Üslubuna uygun Eleştiri. Kabul veya red. Olması gereken bu. Özgürlük. Herkes (ilahi vahye muhatap olan seçkin insanlar hariç) her konuda haklı olamaz. Hataları da olmalı yanlışları da. Seveni de olmalı sevmeyeni de. Görüşlerine Katıldığın noktalar da olmalı katılmadığın noktalar da. Eğer Bunu rahatlıkla ifade edemiyorsan bu senin hatan. Sonuçta kul kusursuz olmaz. Kemaliyet yüce allaha (c.c.) aittir..
  1 ... gazeloglu
 • 5 çocuklu kadına tecavüz eden 22 yaşındaki genç

  16.
  Kim ne dersin bu ülkede can mal namus güvenliği yok. Her şeyimiz allaha emanet. Çünkü adalet yok. Kanun var ama adalete uygun Ceza yok. Diyelim ki kadının iddiası ve söyledikleri doğru. Şimdi bu kadın mağduriyetini nasıl ispatlayacak?? Evde olay yeri (uğraşmazlar ya) inceleme (parmak izi, dna, vücud sıvısı) delil bulsa bile herif inkar eder. Rıza vardı der. ilişkimiz vardı der. Şayet şantaj fotoraflarını da bulamazlarsa işi gerçekten zor bu kadının..
  ... gazeloglu
 • akp liyi uyardığı için sürgün edilen polis

  9.
  Pandemiyi takmayıp düğün yapan akp li başkanı, kanuni Görevini yapıp ikaz eden ve uyaran polise: "sen akp düşmanı mısın?" Diye sür, birkaç gün sonra Virüse yakalanınca:"uyarıları dikkate alalım, maske mesafe hijyen kurallarına uyalım" diye sosyal medyada artistlik yap, duyar kas, kurallara uyan masum vatandaş pozunu oyna. Performans ve Oyunculuk harika..
  5 -1 ... gazeloglu
 • müftülüğün yapay zekayı ibadetle sorumlu tutması

  11.
  Birileri dalga geçmiş. Zira o Belgenin kaynağı yok..
  2 ... gazeloglu
 • asansörde yaşanan taciz

  3.
  Açık ve net taciz. Elle dille sarkıntılık. Sapık puşt..
  1 ... gazeloglu
 • türkiye avrupa ülkesi mi ortadoğu ülkesi mi

  103.
  Avrasyada bulunan, Avrupa kanunlarıyla sevk ve idare edilmeye çalışılan bir batı asya ülkesi. Avrupayla uzaktan yakından alakası yok ama tam olarak ortadoğu da diyemeyiz zira ortadoğuda durum daha vahim. Ortadoğudan nispeten hallice işte..
  ... gazeloglu
 • bahçelievler de restoran sahibine kurulan tuzak

  3.
  Silahla tehdit, Darp ve ağır yaralama, cinayete teşebbüs, üstelik gasp (cebir tehdit dayakla malına el koyma) ve hemde organize (3 ten fazla kişi) bir şekilde güpegündüz pusu, hürriyetten yoksun kılma ve alıkoyma. Adam kaldırma. Netice: adli kontrol şartıyla salıverme ve serbest bırakma. Niye? Neden? Sanıklar mağduru öldürememişler ondan. Olmamış. işi yarım bırakmışlar. Hay allah müstehakını versin onların. Olsun ya, nasıl olsa serbestler ya, olur olur, Bi dahaki sefere daha temiz olur artık. Rast gele..

  Madem bunca suça ve hemde tutuklanma talebine rağmen serbest kalabiliyorlar o halde niye polisi uğraştırıyorsunuz ki? Hiç yakalamayın daha iyi. Zaten nasıl olsa mahkeme gününe kadar bu adamı korkutur sindirir şikayetinden vazgeçirirler. Belkide ceza bile almayacaklar. Belkide muhtemelen birileri devreye girdi, davanın seyri değişsin diye serbest kaldılar. Olayı gasptan çıkartacaklar çünkü. Niye anında kamu davası haline gelip atmıyorsunuz içeri? Yoksa cezaevlerinde yer mi kalmadı? Böyle hukuk mu olur? Böyle cmuk (kanun) mu olur? Böyle adalet mi olur? Bu ne biçim iş?

  Birileri canlarının istediği gibi hareket edip Ülkeyi teksasa çeviriyor, birileri de bunlara adeta çanak tutuyor biz de seyrediyoruz. Kurtlar vadisi, çukur..
  2 -1 ... gazeloglu
 • ağızdan cin çıkarma görüntüsü

  26.
  Keriz silkelemiş. Hoca diye geçinen bu yarma bırak çıkarmayı, cini görse altına işer korkudan..
  2 ... gazeloglu
 • beretta

  19.
  BERETTA 98 FS FUSION – 9X21 KALiBRE

  italtan pietro berettanın Sınırlı sayıda ürettiği 98 fs Fusion modeli. tamamen çelikten üretilmiş bir gövdeye sahip bir silah. Esaslı makina. Özel Kolleksiyonluk..

  http://tabancavetufek.com...8-fs-fusion-9x21-kalibre/

  beretta
  beretta
  beretta
  beretta
  beretta
  beretta
  beretta
  2 ... gazeloglu
 • beyin yakan futbol tartışması

  4.
  Futbolu severim, arada denk gelirse yabancı maçları da (ispanya la liga) izlerim, gençlikte oynardım da, ama bu yorumcuların maç muhabbetinden nedense gram hazzetmiyorum. Maç bitmiş olan olmuş, bunlar tatava yapıyorlar hala daha. Tartışmak zevk veriyor herhalde..
  2 ... gazeloglu
 • tankçı yüzbaşı vs havacı yüzbaşı

  3.
  illa yumurtacı, Jandarma komando yüzbaşı..
  2 ... gazeloglu
 • sözlükteki cia ajanları

  20.
  Şayet Mümkün Olsaydı, mit varken cia'ya niye çalışalım, yaşasın vatan..

  sözlükteki cia ajanları
  ... gazeloglu
 • ersin düzen

  349.
  Trt bir spikere 412 bin tl maaş veriyorsa bu milleti futbolla uyutmak caizdir. Hayır yani hiç olmazsa anadolu klüplerinin alt yapısına harcansa bu rakamlar, içimiz acımazdı bu kadar..
  ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum