• coronavirüs ü dronelarla mı yayıyorlar

  16.
  Şimdi aktif olmadıklarını söyleyen emekli olmuş çok önemli CIA ve NSA ajanları, Coronavirüs'ün italya ve iran'a yayılmasıyla ilgili ilginç bir iddia ortaya attı: "Önce iran'da ortaya çıkan DRONE'lar, sonra iTALYA'da görüldü. italya'ya da CORONAViRÜS'ü bulaştıranlar DRONE'lardı!

  Korku, panik ve ölümler hava saldırısıyla başladı..." CIA ve NSA'de görev yapan ajanların bu iddiasını kulak arkası edemeyiz.
  CORONAViRÜS hızını düşününce akılla buluştuğu bir nokta meydana gelmiyor değil.

  Çünkü Fransa da etkilendi, ingiltere de çok etkilendi. Aynı şekilde Almanya da… Ancak iran ve italya'daki hızın ne kadar etkin olduğunu görüyoruz.
  Bunu da drone'lardan yağan yağmura bağlıyorlar! Hatta italya istihbarat birimi SISMI, drone'larla virüs saldırısı yapıldığını kabul ediyor. Kimseni duymayacağı şekilde söylüyor bunu tabii… Geçen hafta italya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella'ya sunulan raporda, bu saldırı detaylı şekilde anlatıldı. Aslında italya, bir saldırı bekliyordu. Öncelikli hedef terör saldırısıydı. Trump'ı Beyaz Saray'a götüren adam olarak bilinen Steve Bannon, "Egemenlik devrimi italya'dan başlayabilir" demişti. italya'nın Katolik dünyasının Avrupa'daki en önemli temsilcisi olduğunu ve bu gücün Derin Amerika ile büyüyeceğine inanıyordu. Bu plan tutmadı. italya ÇiN'i tercih etti. ipek Yolu'nda da yolun dışında da iTALYA ÇiN'e söz verdi. Zaten italya'ya yardım eden tek ülke şu an ÇiN! BU NEDENLE DRONE'lar iTALYA'ya ölüm bıraktı iddiası ortada... italya'da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bannon, defalarca italya'yı uyardı. O nedenle italyan istihbaratı ve içişleri bakanlığı terör üzerine yoğunlaşmıştı. Hatta bir futbol maçında terör saldırısı bekliyorlardı.

  Drone'larla biyolojik saldırılar gerçekleşmeye başlamışsa, artık dünya için huzur kalmadı demektir. Çünkü büyük bir askeri operasyonun maliyetlerini biliyoruz.

  https://www.ahaber.com.tr...2020/03/19/hava-saldirisi
  2 -2 ... gazeloglu
 • camilerin sela ve tekbirle moral bozması

  29.
  Zamanı gelince ölümü isteyen, zamanı gelmeden yaşamayı bize nasip ettiyse elbetteki buna sebep olanları da kullanmamızı emreder.

  Maymun gibi kelime (akıl) oyunu ile demagoji yaparak ölüm gerçeğini ortadan kaldıramazsınız. Dolayısıyla ardından gelecek ahireti de örtbas edemezsiniz. Kafirlerin ilacı varsa önce kendileri kullansın. Tabi onların da efendileri olanlar müsade ederse. Yani şimdi dronlarla iran ve italya üzerine virüsü bırakanlar herhalde bunun antivürüsüne (ilaç) de sahiptirler. Ama kimseye vermiyorlar. Ancak bu bir biyolojik savaş. Birine çare bulsan ötekini devreye sokacaklar. Mutasyona devam. Arkası kesilmeyecek ki bu işin. Bu yüzden Bırakın boş yapmayı ve bilimi kutsamayı. Bugün Bilim ve tekniğe sahip olanlar, onlarca masum insanı öldürürken mümin kafir ayrımı yapmıyor ama sizin gözünüzü islam düşmanlığı köretmiş. Zannediyorsunuz ki bilim dünyası çok namuslu..

  idrak edemediğiniz nokta şurası: maddi devasa imkanlarını ve bilim tekniğini gördükçe küfür dünyaya hakim olacak sanıyorsunuz. Geçici zaferler bunlar. Eninde sonunda kahrı perişan olacaklar, yenilecekler ve dünya başlarına yıkılacak, zelil olacaklar.

  Niye bu zillete düçar olduk peki? dinden islamdan ve allahtan uzak yaşadığımız için. Bakın 1071 den beri bu topraklarda neredeyse cuma hiç terkedilmedi. Bugün bizi buna mecbur bıraktılar. Eğer cenabı allah düşmanlarımıza fırsat veriyorsa, eğer aciz ve çaresizce virüs yayılmasın diye evlerimize hapsolduysak bunun tek suçlusu bizim bozuk amellerimiz. Ahlaksızlıklarımız. islamın emrettiği gibi yaşamadığımız için. Hal böyleyken şimdi Kimse kalkıp bize maval okumasın. Nefislerimizi ilah edinip Oyun ve eğlenceyle Dünyaya dalıp ahireti unutup hiç ölmeyecekmişcesine yaşıyoruz. Sonumuzu düşünmeden. Hesap kitap etmeden. Buna imkan sağlayan O çok sevdiğimiz medeniyet ve seküler yaşam da bizi can evimizden vurdu işte. Olan biten bu.

  Aşıyı verecekler. Tabiki. Ne zaman? Pandemi ile panik ve korku imparatorluğu kurduklarında. Ekonomilerini darmadağın ettikleri, hedefe koydukları Devletleri milletleri istedikleri gibi yeniden dizayn edip şekillendirdiklerinde. Operasyon çekiyorlar tüm dünyaya. işleri bitince verecekler merak etmeyin. Sonra? Sonra yine canları istediğinde mutasyona uğramış yepyeni bir virüs. Bu yeni bir savaş tekniği. Dünyayı Dize getirme planı. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

  https://m.youtube.com/watch?v=Cv778ZniC9E+
  1 -3 ... gazeloglu
 • camilerin sela ve tekbirle moral bozması

  25.
  Mümin seladan tekbirden duadan camiden namazdan rahatsız olmaz. Evet ölümü hatırlatıyor bir yönüyle. Mümin ölümden de rahatsız olmaz. Çünkü ölmeye de hazırdır. O morali bozulanlar dünya ehli. Kim bu dünya ehli? Ahirete inanmayanlar, sadece dünya için yaşayanlar v.s. esasen bu tayfa zaten Hiç ölmek istemiyor. Sela ve tekbir sesi ölümü hatırlatıyor. işte Bu yüzden Ölüm mefhumu morallerini bozuyor onların. Canlarını sıkıyor bu durum haliyle. Doğru yani.

  Fakat esas başka bir yönü var sela ve tekbirin. Kıyama kalkmak savaşa hazırlık. Evet şuan korona virüs ile savaş halindeyiz. Teyakkuzdayız, diken üstündeyiz. Maddi tüm tedbir ve imkanlara rağmen manevi kuvvete ve yardıma ihtiyacımız var. Sanki bu sela ve tekbir duasıyla adeta allahın yardımını celbediyoruz (çağırıyoruz) ve ondan yardım talep ediyoruz.

  Evet olması gereken de bu zaten. Sela ve tekbire devam. Allahın yardımı o nu zikredenlerin üzerinedir.
  1 -3 ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum