• kızların sözlükte sürekli seks konuşması

  4.
  ironi ironi ironi.
  ... gazeloglu
 • çay içenlerin boş beleş adam olmaları

  121.
  arada çay için iyi gelir. Zihniniz filan açılır.
  1 -1 ... gazeloglu
 • ain t your mama

  12.
  Klasik batı anlayış ve yaşam tarzını özetleyen insanları bireyselliğe indirgeyen günümüzün kapitalist düşünce sistemini desteleyen slogan ve şarkısı. Çok da matah bir şarkı değil.
  ... gazeloglu
 • eylül

  505.
  11 eylülü anımsatır. Yeni dünya düzenbazlarının miladıdır.
  1 ... gazeloglu
 • bir kadına 9 saniye boyunca bakan erkek

  8.
  Mutlaka kadından da bir işaret almıştır.
  ... gazeloglu
 • ertan özyiğit

  14.
  Okült konularda uzman. Stratejist. En azından görünenin ardındaki gerçekleri görmemizi ve düşünmemizi sağlamaya çalışan farklı bir bakış açısı ve kendine has üslubuyla ufkumuzu genişleten bir analist. Öteki gündemin vaz geçilmezlerinden araştırmacı bir yazar.
  1 ... gazeloglu
 • ahmet ümit

  291.
  Sıkı polisiye romancımız. hikayelerinin baş kahramanı Nevzat komisere hayat veren şeytanın ayrıntıda gizli olduğunu hatırlatan yazar.

  Hikayeleri akıcıdır, anlaşılabilir tarzı sayesinde okuyucuyu sıkmaz sürükleyicidir. Her bir romanı yeni bir macera yeni bir serüvendir. polisiyeye yeni başlayanlar için idealdir.
  1 ... gazeloglu
 • neşet ertaş ın basit bir düğün çalgıcısı olması

  8.
  Cahilliğine veriyorum fazla üzerine varmıyorum kuzum. Neşet baba bu dediklerini duysaydı emin ol güler geçerdi. sanatçı yüce gönüllüdür. Gönül vermiş, gönül almış tır o adamdır.

  Bir gönüle girmedinse, sevip sevip yanmadınsa sen bizi anlayaman kardaş.
  2 ... gazeloglu
 • şaka maka evleniyor olmak

  1.
  Hayırlı ve mübarek olsun kardeşim diye tebrik edilir.
  1 ... gazeloglu
 • bilye oynamak

  12.
  Küçükken en çok oynadığım oyun. Biz de cilli denirdi.

  --kale karman geçer geçmez--
  ... gazeloglu
 • yaşamak için bir neden bulamamak

  47.
  Allahı sev kardeşim. Allahtan uzaklaşmaları nedeniyle bugün insanlar hayattan tat alamaz haldeler. Haline şükret sağlığın yerinde. Hastanelerin acil servislerine git haftanın bir günü. Hastaları gez dolaş, hem geçmiş olsun de hem de empati kur ibret al. Bir başka gün hapishaneye git ziyaret et mahkumları. idare izin verirse eğer. Tımarhaneye git. içerdekiler mi yoksa dışarıdakiler mi aķıllı bak bakalım. Darul acizeye git. Huzurevine git. Yıllamış çınarların hikayelerini dinle. Hiç bi yerde duyamıyacağın bilgileri hatıraları dinle. Evlatların vefasızlığına ağla. Yetimhaneye git. Anasız babasız çocuklarla kal bir iki gece. Yüreğine merhamet gelsin. Okşa yetim çocukların başını. Yetmedi mi ? geneleve git. Uçkur çözmeden ver ücretini kadının anlatsın sana nasıl bir orospu çocukluğuna maruz kalıpta geneleve düşürüldüğünü. Ciğerin parçalansın. Sonra da kabristana git. Sabaha dek bekle mezarların başında usulca. Dirilerin söyleyemediklerini söylesin, anlatsın sana ölüler.

  Dostum hayatı tanımadan, yaşamaktan vaz geçmeye hakkın yok. bırak bu şımarıklığı. Bak daha 20 yaşında, hayatın baharında gencecik fidanlar gülerek ölüme koşuyorlar.
  1 ... gazeloglu
 • sümeyyenin suriyeli dalyan erkeklerle basılması

  5.
  Adamın biri dediki geçenlerde;

  "ulan onun bunun çocuğu ulan kucaktan kucağa dolasıca 7 tane yetmez suriyelilerin topu girsin laçkaya dönsün bir yerin gelen vursun giden vursun da üstüne oturama." dedi. Bende anlamamıştım kime söylediğini.

  Şimdi anlaşıldı mesele.
  -5 ... gazeloglu
 • haftasonu yaklaşınca üzülen yalnız insanlar

  2.
  Anne baba her daim hali hatırı sorulup arayıp gidip gelip görüp gözetilmesi lazım gelir.

  Allahın rızası, ana babanın rızasındadır.
  ... gazeloglu
 • gururum engel oldu orospu diyemedim

  2.
  insan sevdiğine kötü laf söylermi hiç. aklından bile geçirmez lan bu lafı.
  1 ... gazeloglu
 • yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

  1363.
  30 ağustos zafer bayramınızı tebrik ederim. idi.
  2 ... gazeloglu
 • kürtlerin iyi niyetinin suistimal edilmesi

  6.
  Vatana hainlik etmeyen, devletin askerine polisine kurşun sıkmayan, pkk ya ve hdp ye prim vermeyen tüm kürtler öz kardesimizdir.

  Dinimizde ırkçılık yok. Bu topraklarda yaşayıpta aynı minval üzere hareket eden tüm vatandaşlar da bizim kardeş adaylarımızdır.
  1 -2 ... gazeloglu
 • din elden giderse ne olur

  16.
  insanlar insanlıktan çıkarlar. Sorumsuz ve sınırsızca yaşayan toplumlar gün gelir hayvanlardan daha aşşağılık işler yaparlar.

  bütün dünyada Terör anarşi ve kaosun ardında en azılı din düşmanlarını görürsünüz.
  -1 ... gazeloglu
 • gelecekten umutlu olan var mı

  24.
  Gecenin karanlığı, gündüzün vahşeti, insanların kahpeliği müminleri yıldırmaz. zikir ve ümitle aşarız engelleri mahşer yakın.
  ... gazeloglu
 • türkiye nin en güzel kadını

  284.
  Yasemin yalçın. itülmüş ve sürahi hanım tiplemelerinin sahibi oyuncu.

  Pehhh. Türkiyenin en cingöz babaannesi.
  ... gazeloglu
 • aşık olmak istemek

  190.
  Buna şu an türk toplumu olarak aşk desekte bu mecaz. Muhabbet diyelim. Sevgi veya ülfet.

  insan fizyolojik ve biyolojik olarak bir eşe, karşı cinse meyilli ve ihtiyaç içerisinde yaratılmıştır. Bu fıtrattır. Olağandır. Olması gerekendir. Normali budur zaten.

  Anormal olanı ve türkiyede maalesef oluşturulmak istenilen ve bir şekilde müsait ve imkan bulan şu; evlilik ve nikah gibi kalıcı beraberlikler yerine insanların geçici ilişkilere prim vermesi. Sevgili olmak çıkmak seviyeli seviyesiz,düzeyli düzeysiz beraberlikler yaşamak.

  ilişki: adı üstünde geçici. baştan kabul etmişsin biteceğini. Kendi kendini aldatma. Kandırma. Sebep ne peki ? Önemini yitiren yozlaşan değer yargıları. insanların sorumluluktan kaçması. özenti, kınama, nefislerin helal haram dinlememesi. En önemli sebebi ekonomik her geçen gün evliliğin zorlaşması. Ailelerin çok müdahil olması. Gençlerin Birbirini beğendiği halde ailelerin bir takım sebeplerden karşı çıkması.

  Gençlerinde bu işleri gizli kapaklı yapması.
  ... gazeloglu
 • yeni şeyler getiriyorum